O Nas

TAT electronic jest jedynym autoryzowanym przedstawicielem firm Johannus oraz Content w Polsce.Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą modeli najlepszych światowych firm.

Zainteresowany naszą ofertą?
Skontaktuj się z nami:

  • Phone@2x

    (056) 655 06 12

  • Mobile@2x

    +48 601 623 478

  • tatxyz

Firma została założona w roku 1960 przez Tadeusza Tlałkę i zajęła się produkcją sprzętu elektroakustycznego wykorzystywanego głównie w obiektach kościelnych i obsługującego uroczystości i wydarzenia kościelne.

Kompletne zestawy nagłaśniające trafiały m.in. do kościołów we Francji, Danii i Włoszech, a przenośne systemy wędrowały wraz z misjonarzami do krajów Misji Św., takich jak Argentyna, Brazylia. Obecnie odbiorcą naszych produktów stały się również kościoły Ukrainy, Białorusi i Litwy.

Firma cały czas doskonali produkowany przez siebie sprzęt wykorzystując doświadczenia zdobyte poprzez lata praktyki i uwzględniając nowości techniczne z tej dziedziny.

Nasze organy to organy elektroniczne o brzmieniu opartym całkowicie na technice cyfrowej, która pozwala na zbudowanie głosów brzmiących identycznie jak głosy w klasycznych organach piszczałkowych. Producent wyszukuje najładniej brzmiące organy piszczałkowe i w oparciu o ich brzmienie opracowuje komputerowo brzmienie organów elektronowych.

Dzięki technologii cyfrowej i zapisie "Sampling Technologie" i rozwojowi RASS (Regenerated Analysed Sampling System) otrzymujemy doskonałe brzmienie. Technika ta jest wzięta z tzw. ASIC (Application Specific Integrated Circuits). Dzięki temu wszystkie registry we współczesnym brzmieniu osiągają swój indywidualny charakter. Organy te są wyposażone w "Multi Chorus Generator", dzięki czemu osiagany dźwięk jest naturalny.

Toruńskie Centrum Organowe proponuje szeroką gamę modeli najlepszych firm światowych w klasycznych drewnianych kontuarach z ławką i pedałem w ciemnym lub jasnym odcieniu dębu. Firma jest producentem kontuarów z cyfrowym układem sterującym klasycznych organów piszczałkowych. Oferujemy prospekty piszczałkowe produkowane seryjnie lub na indywidualne zamówienie odbiorcy.

 

 TAT  electronic jest jedynym autoryzowanym   przedstawicielem firm Johannus oraz Content.

Ue@2x